Aktualności

Maj 2019

Ćwiczenia doskonalące prowadzenia prac i ewakuacji z przestrzeni ograniczonych w ZWK

W dniu 17 maja 2019 w Zakładzie Wytwarzania Kraków przeprowadzono ćwiczenia doskonalące dla pracowników i służb ratowniczych, dotyczące wykonywania prac w przestrzeniach ograniczonych.

W ćwiczeniach wykorzystano ćwiczebne komory i tunele imitujące przestrzenie zamknięte spotykane na terenie zakładu. Pracownicy mieli możliwość przetestowania środków ochrony indywidualnej  służących do ochrony dróg oddechowych i zabezpieczenia przed substancjami toksycznymi poprzez zastosowanie gazoszczelnych ubrań oraz urządzeń służących do ewakuacji osób z przestrzeni ograniczonych. Każdy z uczestników mógł sprawdzić swoją kondycję fizyczną na torze przeszkód. Ćwiczenia związane ze sposobem reagowania na zagrożenia i nabywanie umiejętności dotyczących sposobów zapobiegania i reagowania na tego typu zdarzenia podnoszą  świadomość pracowników i pozwalają na zdobywanie niezbędnego doświadczenia przy prowadzeniu działań ratowniczych w przestrzeniach ograniczonych. Jak widać na zdjęciach, pracownicy chwalą sobie tego typu zajęcia praktyczne.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Pliki Cookies

Serwis tameh.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez tameh.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji znajdą Państwo w „Polityce prywatności serwisu tameh.pl”

Akceptuję