Aktualności

Maj 2018

Dni Bezpieczeństwa TAMEH 2018

Od początku istnienia Spółki TAMEH POLSKA sp. z o.o., w celu propagowania bezpiecznego i zdrowego stylu pracy organizowane są corocznie „Dni Bezpieczeństwa”.

W tych dniach pracownicy Spółki, a także ich rodziny biorą udział w różnorodnych konkursach związanych z tematyką bezpieczeństwa pracy, ochrony przeciwpożarowej oraz pierwszej pomocy przedmedycznej, takich jak.:

a)konkursy wiedzy o bhp i p.poż w formie testów, zgadywanek, łamigłówek itp.,

b)konkursy rysunkowe dla dzieci pracowników o tematyce bezpieczeństwa w pracy i  na co dzień,

c)konkursy drużynowe i indywidualne z udzielania pierwszej pomocy,

d)warsztaty i ćwiczenia z udzielania pierwszej pomocy przy użyciu profesjonalnych fantomów,

e)ćwiczenia z gaszenia pożarów przy użyciu sprzętu gaśniczego,

f)pokazy i ćwiczenia ewakuacji budynków,

g)szkolenia o tematyce radzenia sobie ze stresem.

 

Konkurencje przeprowadzane są na we wszystkich lokalizacjach i na wszystkich zmianach, dlatego też pracownicy chętnie i licznie biorą udział w przygotowywanych konkurencjach. Zachęcają ich do tego również nagrody w konkursach w postaci gadżetów związanych z  tematyką bezpieczeństwa.

  • Pierwsza pomoc: ok 55 pracowników
  • Szkolenie „Stres”: 49 pracowników
  • Straż pożarna: około 60 pracowników
  • Konkurs rysunkowy dla dzieci: 22 dzieci
  • Quiz BHP ZWN : 206 pracowników
  • Konkurs wiedzy BHP ZWB: 98 pracowników

 

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ

ZALECENIA WS
Covid-19

Jeśli masz pytania dotyczące Twojej pracy, spraw organizacyjnych, zaleceń wprowadzanych ze względu na Covid-19 – możesz je wysłać pod adres mailowy: sekretariat@tameh.pl lub zadzwonić pod nr tel. +48 32 7355 501

- osoby, które od Państwa odbiorą zgłoszenie będą kierować Wasze zapytania do wyznaczonych pracowników TAMEH w celu załatwienia sprawy.

Pliki Cookies

Serwis tameh.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez tameh.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji znajdą Państwo w „Polityce prywatności serwisu tameh.pl”

Akceptuję