Aktualności

Grudzień 2020

Prezes Zarządu TAMEH POLSKA sp. z o.o. Kristina Červenková laureatką rankingu "100 Kobiet Biznesu 2020".

„Puls Biznesu” opublikował X edycję rankingu „100 kobiet Biznesu 2020”, której towarzyszył plebiscyt. Laureatki „były oceniane na podstawie kryteriów świadczących o zrównoważonym rozwoju i doskonałej kondycji firm, którymi zarządzają”. O wynikach plebiscytu decydowali czytelnicy „Pulsu Biznesu” i czytelnicy portalu Bankier.pl
Jednym z ważniejszych atutów kobiet biznesu, ocenianych w trudnym czasie pandemii, była umiejętność zarządzania firmą w warunkach kryzysowych. Oceniano dynamikę zysku i sprzedaży firmy za ostatnie dwa lata działalności, jak również nieposzlakowaną opinię firmy i jej pozytywną historię prawną.

Więcej szczegółów na  http://mat.pb.pl/100_kobiet_2020.pdf

Gratulujemy!!!

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Pliki Cookies

Serwis tameh.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez tameh.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji znajdą Państwo w „Polityce prywatności serwisu tameh.pl”

Akceptuję