Aktualności

Luty 2018

Wizyta Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza

Zakład Wytwarzania Nowa w Dąbrowie Górniczej

Na terenie zakładu TAMEH POLSKA sp. z o.o. w lokalizacji ZW Nowa w Dąbrowie Górniczej trwają prace związane z budową instalacji, dzięki której możliwe będzie ograniczenie emisji szkodliwych pyłów o około 86%. Jak wskazują szacunki, dzięki tej inwestycji, do powietrza rocznie trafi ok. 500 ton pyłów mniej. Dodatkowo ograniczona zostanie emisja tlenków siarki i azotu. Miasto deklaruje pełne wsparcie dla wykonywanej inwestycji.

„Wraz z moim pierwszym zastępcą Marcinem Bazylakiem, miałem możliwość zobaczyć z bliska ogrom trwających prac i cieszę się, że dzięki bliskiej współpracy pomiędzy zakładem i miastem możemy czuć się współodpowiedzialni za ten projekt. Deklaruję, że dołożymy wszelkich starań, aby zakończył się pełnym sukcesem, co niewątpliwie przełoży się na jakość powietrza i stan środowiska w Dąbrowie Górniczej”

Zbigniew Podraza, Prezydent Dąbrowy Górniczej

poinformował Zbigniew Podraza, Prezydent Dąbrowy Górniczej.

Prezydent Dąbrowy Górniczej przyglądał się postępom prowadzonych prac w środę 7 lutego podczas wizyty w dąbrowskim zakładzie TAMEH POLSKA sp. z o.o.

Fot: UM w Dąbrowie Górniczej

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Pliki Cookies

Serwis tameh.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez tameh.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji znajdą Państwo w „Polityce prywatności serwisu tameh.pl”

Akceptuję