Aktualności

Lipiec 2018

Wizyta wiceprezesa EBRD

11 lipca br. gośćmi TAMEH POLSKA sp. z o.o. byli przedstawiciele EBRD : Pan Jurgen Rigterink - wiceprezes oraz  Pani Lilit Davoyan – dyrektor Grupy Obsługi Klienta. Gościom towarzyszyli przedstawiciele EBRD w Polsce: Pan Grzegorz Zieliński  - Dyrektor Regionalny, Szef Europy Środkowej I Państw Bałtyckich oraz Pan Patryk Borzęcki – V-ce Dyrektor, Regionalny Kierownik ds. Produkcji i Usług.

Celem wizyty było poznanie Zakładu Wytwarzania w Krakowie, w szczególności nowych inwestycji - budowy dwóch kotłów gazowych o wydajności 150 t pary/godz., modernizacji magistrali pary „A” 9 MPa, budowy turbogeneratora o mowy 55MWe, a także modernizacji układu wody chłodzącej.

Pan Jurgen Rigterink tak skomentował swoją wizytę w krakowskim Zakładzie TAMEH POLSKA sp. z o.o.:

”EBRD z dumą wspiera TAMEH w staraniach zmierzających do rezygnacji z węgla jako paliwa, poprzez sfinansowanie modernizacji elektrociepłowni w Zakładzie Wytwarzania w Krakowie”.

Jurgen Rigterink - wiceprezes EBRD

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Pliki Cookies

Serwis tameh.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez tameh.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji znajdą Państwo w „Polityce prywatności serwisu tameh.pl”

Akceptuję