Inwestycje

Styczeń 2017

Budowa pierwszej w Polsce instalacji Turbin Rozprężnych TRT

W  ZW Nowa niebawem rozpocznie się budowa pierwszej w Polsce instalacji Turbin Rozprężnych TRT  wykorzystujących energię  powstałą w wyniku rozprężenia  gazu wielkopiecowego do produkcji energii elektrycznej dla dąbrowskiej huty ArcelorMittal Poland S.A.

W grudniu 2016 roku, po zakończeniu fazy przed inwestycyjnej, TAMEH POLSKA sp. z o.o. zawarł umowę na generalne wykonanie inwestycji w formule „pod klucz” z Konsorcjum, w skład którego wchodzą Primetals Technologies Austria GmbH oraz P.P.U.H. EKO-Energia. Termin zakończenia inwestycji przewidziany jest na koniec 2018 roku.

ZALECENIA WS
Covid-19

Jeśli masz pytania dotyczące Twojej pracy, spraw organizacyjnych, zaleceń wprowadzanych ze względu na Covid-19 – możesz je wysłać pod adres mailowy: sekretariat@tameh.pl lub zadzwonić pod nr tel. +48 32 7355 501

- osoby, które od Państwa odbiorą zgłoszenie będą kierować Wasze zapytania do wyznaczonych pracowników TAMEH w celu załatwienia sprawy.

Pliki Cookies

Serwis tameh.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez tameh.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji znajdą Państwo w „Polityce prywatności serwisu tameh.pl”

Akceptuję