Inwestycje

Grudzień 2018

Montaż kolejnych elementów turbiny w ZW Kraków.

W nocy 8 grudnia od godziny 3.00 do 6.30 rozładowano i posadowiono kolejne elementy turbiny. Dostarczono dwa ostatnie nad gabarytowe elementy turbiny: część górną kadłuba turbiny i górną część wylotową z turbiny. Obydwa kadłuby zostały załadowane w Brnie w siedzibie Siemens, jeden w dniu 6.12.2018 o godzinie 8:00, drugi - w dniu 7.12.2018 o godzinie 8:00. Część górna kadłuba turbiny waży 24 tony; jej transport trwał 44 godziny. Górna część wylotowa z turbiny waży 10,7 tony; jej transport trwał 20 godzin.

Całość zaplanowanych działań została wykonana prawidłowo, bez żadnych zakłóceń i zgodnie z założeniami.

ZALECENIA WS
Covid-19

Jeśli masz pytania dotyczące Twojej pracy, spraw organizacyjnych, zaleceń wprowadzanych ze względu na Covid-19 – możesz je wysłać pod adres mailowy: sekretariat@tameh.pl lub zadzwonić pod nr tel. +48 32 7355 501

- osoby, które od Państwa odbiorą zgłoszenie będą kierować Wasze zapytania do wyznaczonych pracowników TAMEH w celu załatwienia sprawy.

Pliki Cookies

Serwis tameh.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez tameh.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji znajdą Państwo w „Polityce prywatności serwisu tameh.pl”

Akceptuję