Inwestycje

Październik 2018

Projekt Instalacji dozowania tlenu do rurociągów dmuchu wielkopiecowego przy pracy turbosprężarek do ArcelorMittal S.A. w Dąbrowie Górniczej.

W ZW Nowa ruszył projekt Instalacji dozowania tlenu do rurociągów dmuchu wielkopiecowego przy pracy turbosprężarek do ArcelorMittal S.A. w Dąbrowie Górniczej.

Budowa Instalacji dozowania tlenu do rurociągów dmuchu wielkopiecowego przy pracy turbosprężarek do ArcelorMittal S.A. w Dąbrowie Górniczej została rozpoczęta w czerwcu tego roku. Wybudowana instalacja ma za zadanie zapewnić wzbogacanie dmuchu wielkopiecowego tlenem, przy awaryjnym zasilaniu Wielkich Pieców poprzez turbosprężarki ZW Nowa.

Na instalację składa się:

  • 300 metrowy rurociąg wysokociśnieniowego tlenu,

  • stacja filtracji tlenu,

  • stacja dozująco-redukcyjna tlenu,

  • rurociągi niskociśnieniowe wprowadzające tlen do rurociągów dmuchu wielkopiecowego.

Aktualnie instalacja jest płukana – odtłuszczana. Następnie zostanie przeprowadzona próba ciśnieniowa z jednostką notyfikowaną, montaż armatury i uruchomienie.  

Przewidywany termin zakończenia projektu to 31.12.2018.

ZALECENIA WS
Covid-19

Jeśli masz pytania dotyczące Twojej pracy, spraw organizacyjnych, zaleceń wprowadzanych ze względu na Covid-19 – możesz je wysłać pod adres mailowy: sekretariat@tameh.pl lub zadzwonić pod nr tel. +48 32 7355 501

- osoby, które od Państwa odbiorą zgłoszenie będą kierować Wasze zapytania do wyznaczonych pracowników TAMEH w celu załatwienia sprawy.

Pliki Cookies

Serwis tameh.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez tameh.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji znajdą Państwo w „Polityce prywatności serwisu tameh.pl”

Akceptuję