Mapa strony

Szanowni Państwo,

Pandemia koronawirusa to czas zupełnie niecodzienny dla nas wszystkich, czas który spowodował utratę naszego codziennego życia i kontaktów społecznych. Sytuacja w jakiej się znaleźliśmy jest zupełnie nowa a czas epidemii trudny.

Tym bardziej dziękujemy Wam za dyscyplinę, elastyczność i współpracę. Dzięki Wam przezwyciężamy obecne trudności, pomagając sobie nawzajem, współpracując odpowiedzialnie i solidarnie.

Tylko razem, a także z pomocą naszych klientów, partnerów, dostawców, udziałowców i przedstawicieli związków zawodowych radzimy sobie z nowymi wyzwaniami.

Zwracamy się do osób, które zostały dotknięte przez COVID-19 osobiście. W imieniu całej Firmy życzymy Wam szybkiego powrotu do zdrowia.

Wszystkim Współpracownikom, Klientom i ich Rodzinom życzymy zdrowia, wszelkiej pomyślności, niepowtarzalnej atmosfery ciepła i miłości oraz dużo optymizmu i wiary w pogodne jutro. Niech Nowy Rok przyniesie Państwu tę odrobinę szczęścia, które sprawi, że wszystkie podjęte działania zakończą się sukcesem.

Wszystkiego najlepszego!!!

Zarząd TAMEH POLSKA sp. z o.o.

Pliki Cookies

Serwis tameh.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez tameh.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji znajdą Państwo w „Polityce prywatności serwisu tameh.pl”

Akceptuję