Zakupy

ZAKUPY

TAMEH POLSKA sp. z o.o.  realizuje projekt wdrożenia systemu do elektronicznego obiegu zamówień za pośrednictwem Platformy Zakupowej Logintrade.

Prosimy o zarejestrowanie się pod adresem internetowym https://tameh.logintrade.net/rejestracja/rejestracja.html  w celu usprawnienia późniejszego procedowania dokumentów.

Więcej niezbędnych informacji merytorycznych dotyczących procesu zakupów otrzymacie Państwo od koordynatorów zakupów – pracowników firmy  TAMEH POLSKA sp. z o.o.  z którymi kontaktowali się Państwo do tej pory.

W razie pytań technicznych związanych z logowaniem i obsługą Platformy Zakupowej prosimy o kontakt bezpośrednia z infolinią techniczną Logintrade pod numerem 71 787 37 27 wew. 1. lub pod adresem email helpdesk@remove-this.logintrade.net.

Pliki Cookies

Serwis tameh.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez tameh.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji znajdą Państwo w „Polityce prywatności serwisu tameh.pl”

Akceptuję